Venčení pejsků

Psa máme doma už od mých osmi let. Ještě před nástupem na střední přišel nápad, že bych někomu mohla občas pohlídat pejska. Dala jsem si inzerát na internet a první člověk co mi dal svoji důvěru ač to dodnes nechápu byla majitelka bígla Filipa, která na tři týdny odjížděla na dovolenou. Pejsek svůj pobyt u nás přežil, dokonce se mu to líbilo, mně také a s příchodem na střední mě napadlo, že bych mohla po škole někomu psa venčit jako brigádu.

Na můj inzerát odpověděla paní Bendová, majitelka tollerky Báry (Debira Z Vlčích luk) a chesapeaka Máši (Perlička Z Vlčích luk). Její důvěry si dodnes vážím, protože mi dala velkou příležitost dokázat, že se mě může spolehnout. Báru a Mášu jsem venčila dva roky, po nich k holkám přibyl i Greyhound stažený z dostihů v  Irsku, kterého paní Bendová zachránila a s jejich venčením jsem skončila až s nástupem na VŠ když už jsem rozvrh s venčením bohužel nedala dohromady. Během těch čtyř let jsem venčila i další pejsky, bišonka, irish soft coated wheaten teriéra, labradora atd.

 

Pokud nemáte během týdne na svého pejska tolik času, kolik byste si představovali a hodilo by se vám pravidelné či nárazové venčení, neváhejte se ozvat. Nejlepší je pro mě samozřejmě venčit pejsky v okolí míst kde se pohybuji, tedy Vršovice, I.P.Pavlova a Suchdol, ale jsem samozřejmě ochotná přijet i dál. Na venčení rozhodně nehodlám zbohatnout, spíše hledám příležitost pro získání zkušeností s dalšími plemeny. Na částce za venčení jsem ochotná se dohodnout podle vašich možností a vězte že všechny peníze jdou zpátky do krmení a výcviku mých pejsků :).